Všetko o krovkách

Jedinečné krovky pre Vás na www.karamelo.sk 
Urobte dojem na zákazníkov, dodávateľov či vašich priateľov a rodinu. Doprajte im trochu sladkého potešenia, ako darček a poďakovanie!
Používajte krovky ako vašu jedinečnú vizitku s vlastným dizajnom a kontaktnými údajmi!

Pre Firmy Každý obchodný partner takúto vizitku s úsmevom príjmě. Krovky s jedinečnou grafikou za skvelú cenu sú ideálne na posilnenie priateľských vzťahov so zákazníkmi a obchodnými partnermi!

Pre Všetkých Krovky sú tiež perfektné ako poďakovanie hosťom pri rôznych príležitostiach! Vyšvihnite sa pred svojou rodinou a priateľmi na Vašej svadbe s jedinečnými krovkami! Naše krovky sú pre každého za skvelú cenu a v super kvalite.

Kdekoľvek Chceli by ste mať krovky na krstinách vášho potomka, alebo na narodeninovej party? Všetko vieme pre vás individuálne pripraviť a vyrobiť :)

Pekné farebné balenie Kroviek! Ponúkame tiež krásne organzové vrecká a papierové krabičky pre vaše krovky! Vďaka tomu môžete krovky elegantne odovzdávať vašim hosťom.

Jedinečná chuť Kroviek - ich tajomstvo je v kvalitnom zložení! Objavte naše zloženie a presvedčte sa o vysokej kvalite našich kroviek. Použité skutočné kvalitné mlieko a originálna receptúra z Poľska, sú zárukou tých najlepších kroviek! Len málo spoločností na trhu prezentuje krovky s takým kvalitným zložením ako sú tie naše! Krovky sú nielen chutné, ale majú aj výživovú hodnotu z mlieka.

 

-- ODPOVEDE NA VAŠE OTÁZKY --

Naťahovacie či sypké krovky? Ako to vlastne je? Naše Krovky sú štandardne od doručenia naťahovacie. Za nie veľmi dlhý čas, sa z nich však stane sypká a krehká pochúťka. Naťahujú sa preto, lebo sú veľmi čerstvé. Krovka potrebuje ešte nejaký čas (max 2 týždne), aby cukor mohol zkryštalizovať. Potom budú krovky presne také lahodné ako ich poznáte.

Dá sa dodacia lehota skrátiť? Naše krovky sú vyrábané a balené ručne, čo znamená, že si to vyžaduje trocha času. Bohužiaľ, napriek nášmu snaženiu nedokážeme urýchliť manuálnu prácu :)

Dokážete vyrobiť krovky s mojou grafikou ktorú si navrhnem? Samozrejme. :) Stačí keď nahráte pri objednaní kroviek vaše logo, prípadne fotku, vyberiete si číslo vzoru krovky, prípadne nám opíšete ako by mali vaše krovky vyzerať a my vám návrh zašleme na mail štandardne do 24 hodín. Prípadne ak ste grafik a chcete si pripraviť celý návrh sám, môžete si stiahnuť vzorový súbor v  PDFPSD, Ai alebo TIF formáte.

Aká je trvanlivosť kroviek? Nami garantovaná trvanlivosť kroviek je 6 mesiacov.

Aké je zloženie kroviek? Zloženie: cukor, glukózový sirup, plnotučné mlieko, smotana, srvátkový prášok, palmový tuk, arómy.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie