Všetko o krovkách

Jedinečné krovky pre Vás na www.karamelo.sk 
Urobte dojem na zákazníkov, dodávateľov či vašich priateľov a rodinu. Doprajte im trochu sladkého potešenia, ako darček a poďakovanie!
Používajte krovky ako vašu jedinečnú vizitku s vlastným dizajnom a kontaktnými údajmi!

Pre Firmy Každý obchodný partner takúto vizitku s úsmevom príjme. Krovky s jedinečnou grafikou za skvelú cenu sú ideálne na posilnenie priateľských vzťahov so zákazníkmi a obchodnými partnermi!

Pre Všetkých Krovky sú tiež perfektné ako poďakovanie hosťom pri rôznych príležitostiach! Vyšvihnite sa pred svojou rodinou a priateľmi na Vašej svadbe s jedinečnými krovkami! Naše krovky sú pre každého za skvelú cenu a v super kvalite.

Kdekoľvek Chceli by ste mať krovky na krstinách vášho potomka, alebo na narodeninovej party? Všetko vieme pre vás individuálne pripraviť a vyrobiť :)

Pekné farebné balenie Kroviek! Ponúkame tiež krásne organzové vrecká a papierové krabičky pre vaše krovky! Vďaka tomu môžete krovky elegantne odovzdávať vašim hosťom.

Jedinečná chuť Kroviek - ich tajomstvo je v kvalitnom zložení! Objavte naše zloženie a presvedčte sa o vysokej kvalite našich kroviek. Použité skutočné kvalitné mlieko a originálna receptúra z Poľska, sú zárukou tých najlepších kroviek! Len málo spoločností na trhu prezentuje krovky s takým kvalitným zložením ako sú tie naše! Krovky sú nielen chutné, ale majú aj výživovú hodnotu z mlieka.

 

-- ODPOVEDE NA VAŠE OTÁZKY --

Naťahovacie či sypké krovky? Ako to vlastne je? Naše Krovky sú štandardne od doručenia naťahovacie. Za nie veľmi dlhý čas, sa z nich však stane sypká a krehká pochúťka. Naťahujú sa preto, lebo sú veľmi čerstvé. Krovka potrebuje ešte nejaký čas (max 2 týždne), aby cukor mohol zkryštalizovať. Potom budú krovky presne také lahodné ako ich poznáte.

Dá sa dodacia lehota skrátiť? Naše krovky sú vyrábané a balené ručne, čo znamená, že si to vyžaduje trocha času. Bohužiaľ, napriek nášmu snaženiu nedokážeme urýchliť manuálnu prácu :)

Dokážete vyrobiť krovky s mojou grafikou ktorú si navrhnem? Samozrejme. :) Stačí keď nahráte pri objednaní kroviek vaše logo, prípadne fotku, vyberiete si číslo vzoru krovky, prípadne nám opíšete ako by mali vaše krovky vyzerať a my vám návrh zašleme na mail štandardne do 24 hodín. Prípadne ak ste grafik a chcete si pripraviť celý návrh sám, môžete si stiahnuť vzorový súbor v  PDFPSD, Ai alebo TIF formáte.

Aká je trvanlivosť kroviek? Nami garantovaná trvanlivosť kroviek je 6 mesiacov.

Aké je zloženie kroviek? Zloženie: cukor, glukózový sirup, plnotučné mlieko, smotana, srvátkový prášok, palmový tuk, arómy.