Mikulášsky balíček - 800g

Oslovte ducha Vianoc s naším špeciálnym Mikulášskym balíčkom cukríkov! Tento kúzelný balíček je plný radosti a sladkej nálady. Vnútri nájdete výber lahodných cukríkov, ktoré zaručene spríjemnia Vianočné obdobie. Ideálny darček pre milovníkov sladkostí a všetkých, ktorí si chcú potešiť chuťové poháriky v sviatočnom duchu. Nech sa vám krásne rozžiari mikulášska nálada s naším balíčkom plným sladkých prekvapení!

Kód: 897
€8,90 €7,42 bez DPH €1,11 / 100 g
Kategória: Cukríky
Hmotnosť: 1 kg
Mikulášsky balíček - 800g
Novinka Tip

Vitajte v sladkom raji!

Naša Mikulášska čaro-expedícia prináša neodolateľný balíček cukríkov, ktorý rozpúta vaše zmysly a zasiahne priamo do srdca sviatočnej atmosféry.

Elegantné jutové vrecko ukrýva 800 gramov sladkého potešenia v podobe piatich netradičných druhov cukríkov.

Od božských Roshen Milky Splash, cez záhadné Roshen Bim Bom a osviežujúce Roshen Yogurtini, až po veselé Roshen Crazy Bee a lahodné Toffix – toto je chuťový výlet do sveta sladkej radosti.

Balíček je obalený okúzľujúcou stužkou a doplnený kartičkou s venovaním, aby vaše vianočné prekvapenie bolo nielen neodolateľné, ale aj plné osobného dotyku. Ponorte sa do záplavy sladkostí s naším Mikulášskym balíčkom cukríkov a prepustite sa vianočnému radovaniu! ✨

Všetky výživové údaje a hodnoty jednotlivých cukríkov z balíčka nájdete na nasledujúcich linkoch:

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: